Przedstawienie oferty PZS w Bieruniu

8 lutego 2016r. naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu. W spotkaniu brali udział uczniowie z klas drugich i trzecich gimnazjum. Opiekunowie poszczególnych kierunków, wraz z uczniami, prezentowali szkołę i możliwości, które stwarza. Nasi uczniowie dowiedzieli się, że wybierając tę szkołę, mają niepowtarzalną szansę na zdobycie zawodu, który zapewni w przyszłości pracę. Uczniowie PZSu w Bieruniu mają możliwość wyjazdu na liczne, zagraniczne praktyki, a także udzielenia się w prężnie działającym Samorządzie Uczniowskim. Druga część spotkania była częścią warsztatową w której uczestniczyli uczniowie klas trzecich. Każdy mógł porozmawiać z przedstawicielami danych kierunków, rozwiązać testy predyspozycji zawodowych, posmakować różnych smakołyków, a także… pobawić się dronem!

Fotogalerię z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj.

Paweł Müller

Więcej wpisów od Paweł Müller