Noc filmowa

Na chwilę przed rozpoczęciem ferii zimowych (12.02.2016), gimnazjalni kinomani zjawili się w szkole o nietypowej porze (godzina 22.00), aby wziąć udział w Nocy Filmowej. Po usadowieniu się na materacach w dogodnych miejscach, widzowie zaczęli wyjmować swoje ulubione poduszki i kocyki oraz konsumować całonocny prowiant. Mieli oni okazję zobaczyć trzy filmy. Niestety nie każdy jest twardy i wytrzymuje cały maraton. Śpiąc sobie słodko, staje się on ofiarą kolegów, a raczej ich inwencji twórczej w formie bohomazów na całym ciele, wykonanych mazakami do malowania twarzy. O godzinie 6.00 ukulturalnieni uczniowie udali się do swoich domów, żeby w końcu się wyspać w swoim łóżku i zacząć upragniony czas ferii:-)