EuroWeek

Co roku nasi uczniowie uczestniczą w obozie szkoleniowym EuroWeek. Zajęcia dla młodzieży są prowadzone tylko i wyłącznie w języku angielskim. Prowadzącymi są studenci – wolontariusze z całego świata. W tym roku byli to młodzi ludzie z Litwy, Łotwy, Filipin, Tunezji, Francuskiej Polinezji i Azerbejdżanu. Nauka języka obcego odbywa się poprzez zabawę, np. podczas pokazów umiejętności uczniów w formie programu „Mam talent”. Zabawa została wymyślona nie przypadkowo, gdyż kilku studentów będzie brało udział w najbliższym czasie w polskiej edycji tego programu. Nasi gimnazjaliści mogli poznać teoretycznie rodzinne kraje studentów w formie multimedialnej prezentacji, a także poznać swój kraj „na żywo” podczas wycieczek do Bystrzycy i Kłodzka.

Fotorelacja z obozu językowego – galeria

DSC_8163-1

DSC_8159-1