Dzień Sportu

W wakacyjnym nastroju uczniowie naszej szkoły przystąpili do rywalizacji sportowych w ramach Dnia Sportu. Konkurencję dla Lewandowskiego i Błaszczykowskiego mogą niedługo stanowić uczestnicy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, a szczególnie wygrana drużyna, czyli klasa III B (II miejsce – II C, III miejsce – I B i II B). Płeć piękna ma w tych dniach już dość piłki nożnej, więc rywalizowały ze sobą w grze „Dwa ognie”. Drużyny o dość oryginalnych nazwach uplasowały się na następujących pozycjach: I miejsce – Wygrywy, II miejsce – Jednorożce, III miejsce – Smerfy, IV miejsce – Kebaby. Dla tych, którzy nie widzą siebie w konkurencjach drużynowych, przygotowano 6 dyscyplin indywidualnych. Na apelu podsumowującym rok szkolny 2015/2016, 3 najbardziej aktywne klasy podczas szkolnego święta sportu, odbiorą nagrody.