Czas podsumowań

W czwartek, 23 czerwca, kolejny rocznik zakończył edukację w naszym gimnazjum. Pozostawił on uczniom obecnej drugiej klasy wysokie oczekiwania wobec nich. Wśród absolwentów było troje olimpijczyków, w tym jeden podwójny. Wyniki uzyskane z egzaminu gimnazjalnego były wyższe niż średnia powiatu, województwa i kraju.
Życzmy Wam samych sukcesów w szkołach ponadgimnazjalnych i mamy nadzieję, że będziecie mile wspominać naszą szkołę.

GALERIA Z UROCZYSTEGO POŻEGNANIA KLAS TRZECICH

Dzień później, reszta uczniów zebranych na apelu, otrzymała oceny swojej całorocznej pracy w formie świadectw. Ci którzy szczególnie przykładali się do nauki, otrzymali nagrody książkowe. Do zobaczenia we wrześniu w pełni zapału do pracy:-)

 GALERIA Z APELU PODSUMOWUJĄCEGO ROK SZKOLNY 2015/2016

Na koniec parę słów od Rzecznika Praw Dziecka: list_rpd_na_zakonczenie_roku_szkolnego_2015_2016_pdf

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post