Ogłoszenie związane z jubileuszem szkoły

14 października 2016 roku Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie organizuje obchody 80-lecia Szkoły na Górce. Ten piękny jubileusz chcielibyśmy wzbogacić wystawą ilustrującą naszą szkołę sprzed lat.
W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do absolwentów o udostępnienie – na czas wystawy – pamiątek z czasów szkolnych (np. zdjęć, dokumentów, przedmiotów). Wśród zbiorów, które już udało nam się zgromadzić brakuje nam zdjęcia Kurta Herbsta, kierownika szkoły w latach 1939-1945.
Wszyscy zainteresowani mogą składać pamiątki osobiście w sekretariacie Gimnazjum przy ul. Sapety 8 lub zgłaszać chęć ich udostępnienia pod numerem tel. 32/ 225-60-54. Na pamiątki czekamy do końca września.
Po zakończonych uroczystościach wszystkie eksponaty zostaną zwrócone właścicielom.
Dyrekcja szkoły za zaangażowanie i wszelką pomoc składa serdeczne podziękowania.
Informujemy, że harmonogram obchodów już wkrótce dostępny będzie na plakatach, stronie internetowej szkoły i facebooku.