Sukces w konkursie językowym „Czytamy w oryginale”

Dnia 15 maja odbył się w gimnazjum w Bojszowach konkurs „Czytamy w oryginale” w języku angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Uczestnicy musieli się wykazać doskonałą znajomością wcześniej zadanej lektury, przygotować scenkę nawiązującą do jej treści oraz wykonać zadania związane z tekstem opowiadania. Najlepszą znajomością lektury w języku angielskim wykazały się Zuzanna Malinowska i Oliwia Zaremba. Pierwsze miejsce w kategorii języka niemieckiego zajęły Wiktoria Warzecha i Laura Walczak, trzecie zaś Maria Kania i Weronika Szwerthalter. Z języka hiszpańskiego na pierwszym miejscu uplasowały się Anna Chrobak i Natalia Jagielska, a na trzecim Wiktoria Błaszczyk i Maria Paluch. Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

TTRRR

GHJJJ

FFFF

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post