Podsumowanie projektu e – twinning

W obecnym roku szkolnym grupa uczennic z klasy III A miała okazję poznać życie codzienne ich rówieśników z Finlandii w ramach projektu e – twinning.  Zapraszamy do zapoznania się  z wrażeniami uczestniczek.
„Wraz z uczniami z mojej klasy i naszymi rówieśnikami ze szkoły z Finlandii wzięliśmy udział w projekcie dotyczącym popularnych sportów w naszych krajach. Podczas spotkań, na których przygotowywaliśmy prezentacje dotyczące różnych dyscyplin sportowych, mieliśmy także okazję poznać codzienność uczniów z Finlandii poprzez zadawanie im różnych pytań oraz poprawić nasz język angielski.”

Wiktoria Breitkopf

„W tym roku szkolnym wzięliśmy udział w projekcie ‚eTwinning’ z uczniami z Finlandii. Temat projektu dotyczył sportu, a nasze zadanie polegalo na wymianie prezentacji o dyscyplinach sportowych, które są najchętniej uprawiane w naszych krajach. Najciekawsze wydaly mi sie ‚zawody w przenoszeniu żon’, które odbywają sie w lipcu. Była tez okazja do zadania im pytań, jak wygląda ich dzień lub co lubią robić w wolnym czasie.”

Marzena Strojny

„Podczas projektu dowiedziałam się bardzo dużo ciekawych informacji na temat Finlandii oraz tamtejszych sportach. Najbardziej spodobał mi się sport nazwany zawody w saunie. Mam nadzieję że uda mi się kiedyś wziąć z nich udział. Dzięki temu projektowi poznałam mała części tamtejszych sportów i mam nadzieję, że w przyszłości uda mi się pojechać do Finlandii i poznać tamtą kulturę. Dzięki tym zdjęciom poznałam nowych, interesujących ludzi, których mam nadzieję kiedyś poznać osobiście poza platformą. Uważam ten projekt za udany i ciekawy.”

Małgorzata Sorek

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post