Dzień Języków Obcych

Z okazji Dnia Języków Obcych ogłoszono konkurs szkolny na przystrojenie swoich sal w rzeczy charakterystyczne dla krajów: Wielkiej  Brytanii, Niemiec i Hiszpanii. Uczniowie podeszli do konkursu bardzo kreatywnie. W salach można było zobaczyć flagi, mapy, plakaty z podstawowymi zwrotami lub charakterystycznymi miejscami dla danego państwa. Interesujące były również wystawki np. z pudełkami angielskich herbat, sombrero czy model szkieletu ludzkiego w sali biologicznej przebranego za Krzyżaka. Wyniki konkursu są następujące: I miejsce – sala nr 116, II miejsce – sala nr 114 i 122, III miejsce – sala nr 003. A oto galeria sal biorących udział w konkursie: https://www.facebook.com/sp1.imielin/posts/809768135882156

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post