Kolejny rok sukcesów w szachach

25 października w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu odbyły się XVI Szkolne Szachowe Mistrzostwa Powiatu Bieruńsko – Lędzińskiego. I miejsce zdobył Szymon Ficek, a III miejsce Maksymilian Klisz. Uczniowie naszej szkoły: Szymon Ficek, Jakub Przybyłek, Hanna Poprawska i Maksymilian Klisz drużynowo zasłużyli na II miejsce. Nagrodą były bony pieniężne do wykorzystania w Empiku. 5 dni później w Szkole Podstawowej nr 1 w Bieruniu odbył się Powiatowy Turniej Szachowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem naszą szkołę reprezentowali: Szymon Ficek, Jakub Przybyłek, Dominika Górecka i Maksymilian Klisz. Drużyna spisała się na złoty medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – tym razem już w zawodach rejonowych!

Fotorelacja z XVI Szkolnych Szachowym Mistrzostw Powiatu Bieruńsko – Lędzińskiego

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post