Dzień Pluszowego Misia w bibliotece szkolnej

Jak co roku, z okazji Dnia Pluszowego Misia, naszą bibliotekę odwiedzają przedszkolaki. Do tej pory odwiedzała nas jedna grupa jednego dnia, jednam tym razem świętowaliśmy 4 dni, a odwiedziło nas 5 grup. Uczniowie klas VII wystylizowani na misie program zaczynali od czytania wierszyków i opowiadań, których głównym bohaterem był oczywiście miś. Po misiowej lekturze przyszła pora na rozruszanie kości i naukę piosenki z pokazywaniem. Skoro już zagrała muzyka, to przedszkolaki ruszyły w tany wraz ze swoimi maskotkami. Po pląsach w rytm misiowych przebojów przyszła pora na część plastyczną zajęć. Do wybory było układanie puzzli, robienie pyszczka misia za pomocą origami oraz dekorowanie szablonów w kształcie wiadomo jakim. Na pożegnanie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcia z Kubusiem Puchatkiem, a przedszkolaki maszerowały z powrotem do przedszkola zajadając się żelkami.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post