Wygrana w konkursie Rok Wielkich Polaków

15 grudnia 2017 odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Lędzinach Powiatowy Konkurs Rok Wielkich Polaków. Uczniowie musieli zapoznać się z sylwetkami Tadeusza Kościuszki, brata Alberta oraz Józefa Piłsudskiego. Pani Beata Ścierska, która przygotowywała etap szkolny mówi, że opanowanie wiedzy o 3 postaciach historycznych z bardzo bogatym życiorysem było nie lada wyzwaniem. Etap szkolny wygrały 3 dziewczyny: Agnieszka Malicka z 7 b oraz Oliwia Bortel i Magdalena Malinowska z 7 d i to one reprezentowały nasza szkołę w konkursie powiatowym. Uczennice wykazały się największą wiedzą i zajęły 1 miejsce. Do konkursu przygotowały je siostra Fabia Łukjan i nauczycielka historii p. Beata Ścierska.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post