Zatrzymać chwilę na fotografii

W naszej szkole uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę i wychowywani są na dobrych ludzi, ale także mają możliwość rozwijania swoich pasji. Przykładem jest kółko fotograficzne prowadzone przez panią Barbarę Wojtowicz, naszą nauczycielkę wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa. Podopieczni pani Wojtowicz odnieśli w ostatnim czasie kilka sukcesów, takich jak zdobycie III miejsca w powiatowym konkursie „Zima w obiektywie” przez Weronikę Szwerthalter z klasy III B, czy wygranie w swojej kategorii wiekowej ogólnopolskiego konkursu „Magia Świąt” przez Julię Baranowską z klasy III A. Ofertę zajęć dodatkowych można znaleźć pod linkiem: http://www.sp1.imielin.pl/kolka-zainteresowan/

DSC_6275

Julia Baranowska

DSC_6285

Weronika Szwerthalter

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post