Turniej gry „League of Legends”

W środę przed wiosenną przerwą świąteczną zorganizowany został szkolny turniej gry „League of Legends”. Do rywalizacji przystąpiło czterdziestu uczniów z różnych klas podzielonych na osiem drużyn. Rozgrywki odbywały się w systemie pucharowym – przegrany zespół odpadał z dalszej gry. Uczniowie niebiorący udziału w rywalizacji mogli obserwować wszystkie potyczki z niewielkim opóźnieniem na dużym ekranie w trybie „specator”. Po kilku godzinach zaciętej, emocjonalnej, ale kulturalnej rywalizacji, wyłoniono zwycięską drużynę w składzie: Mateusz Pawlas, Mateusz Kulczyk, Paweł Twaróg, Wojciech Twaróg, Mateusz Ziobro. Pokonaną w finale drużynę tworzyli: Kacper Szwedo, Oskar Bąk, Przemysław Pijanowski, Szymon Ficek, Jakub Przybyłek. Gratulujemy zwycięskiemu zespołowi! Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczniom za udział w turnieju, również tym, którzy zaangażowali się w organizację przedsięwzięcia.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post