Projekt „Cybernauci”

Nasza szkoła została zakwalifikowana do projektu: „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”. Jest to projekt skierowany do osób pracujących w szkołach, uczniów i uczennic oraz ich rodziców i opiekunów. Jego celem jest podniesienie kompetencji wszystkich wymienionych grup w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia. W związku z tym w naszej szkole odbędą się warsztaty dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców zgodnie z harmonogramem:
1. Warsztaty dla trzech grup uczniów, które odbędą się 25 i 26 kwietnia,
2. Warsztaty dla rodziców, które odbędą się 25 kwietnia o 17:00,
3. Warsztaty dla nauczycieli, które odbędą się 25 kwietnia o 15:00.
Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: https://cybernauci.edu.pl/
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post