Pożegnanie klas trzecich

Szkolne mury opuszcza jutro rocznik 2015-2018. Uczniowie trzecich klas gimnazjum żegnali się z nami dziś podczas uroczystej akademii zorganizowanej w Domu Kultury „Sokolnia”. Podczas części oficjalnej wręczono nagrody gimnazjalistom osiągającym najwyższe wyniki w nauce oraz listy gratulacyjne ich rodzicom. Złotą tarczę, tradycyjne odznaczenie dla ucznia, który zdobył najwyższą liczbę punktów z egzaminów gimnazjalnych, wręczono Weronice Klatce. Doceniono również dodatkową pracę na rzecz szkoły, uczniom, którzy poświęcali czas i energię na działalność dodatkową, przyznano medale. Rodzicom, aktywnie uczestniczącym w życiu szkoły, podziękowano wręczając okolicznościowe dyplomy. Wszyscy wychowankowie otrzymali pamiątkowe dyplomy absolwenta.
Ciepłe i serdeczne słowa skierowane do uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli wygłosili przedstawiciele miasta Imielin. Burmistrz Jan Chwiędacz gratulował wysokich wyników w nauce, potwierdzonych wynikami egzaminów gimnazjalnych, a następnie wraz z panem Tomaszem Lamikiem – Przewodniczącym Rady Miasta, wręczył tablety w nagrodę gimnazjalistom, którzy na świadectwie ukończenia szkoły uzyskali średnią ocen 5,0 lub wyższą. W uroczystości udział wzięli również: pani Mirosława Strojny – Kierownik Referatu Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu oraz pan Marian Oleś – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Pomocy Społecznej.
W imieniu rodziców głos zabrał pan Jędrzej Klatka, doceniając trud włożony w naukę i wychowanie młodych ludzi oraz zachęcając uczniów do dalszej wytężonej pracy. Wspólnie z panem Tomaszem Zielińskim wręczyli statuetki tegorocznym finalistkom wojewódzkich konkursów przedmiotowych – Weronice Klatce oraz Marcie Marszołek. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, w której gimnazjaliści w żartobliwej formie pożegnali się z gronem pedagogicznym. W szkolnej wersji „Familiady” wielu nauczycieli mogło odnaleźć siebie. Fantastycznie odegrane scenki kabaretowe również wywołały uśmiech na twarzach odbiorców. Na zakończenie wyświetlono pomysłową prezentację multimedialną, w której podziękowano wszystkim pracownikom szkoły. Drodzy trzecioklasiści! Żegnamy Was serdecznie i życzymy udanego startu we wrześniu 2018 roku. Mamy nadzieję, że rozpoczniecie naukę w swoich nowych wymarzonych szkołach i ciepło będziecie wspominać trzy lata spędzone w szkole na Górce.

GALERIA 1
GALERIA 2 
GALERIA 3

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post