Szkolenia nauczycieli na Malcie

Zmęczeni, ale zadowoleni, w dobrych humorach i pełni energii wrócili z maltańskiego szkolenia nasi nauczyciele. Wyposażeni w nową wiedzę i cenne umiejętności z zakresu wykorzystania w nauczaniu nowych technologii z pewnością nie mogą się już doczekać końca wakacji i spotkania z uczniami. Poza zdobytym doświadczeniem pozostaną wspomnienia i certyfikaty ukończenia kursu.
Było to trzeci etap kursu w ramach programu POWER SE, Ponadnarodowa Mobilność Kadry Edukacji Szkolnej. Celem projektu jest podniesienie kompetencji kadry nauczycielskiej w zakresie posługiwania się językiem angielskim, zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami ICT w nauczaniu, wprowadzenie elementów zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego (CLIL) oraz poznanie metod efektywnego i innowacyjnego nauczania o folklorze i rodzinnych tradycjach celem szerzenia bogactwa kulturowego regionu.
Całe sprawozdanie z realizacji programu można przeczytać TUTAJ.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post