Wycieczka integracyjna klas IV do Podlesic

W środku tygodnia uczniowie klas czwartych wyruszyli na swoją pierwszą wycieczkę w nowej szkole. Aura i humory dopisywały od samego początku. Celem wycieczki były Podlesice, w których czekało na nasze dzieci mnóstwo atrakcji. Uczestnicy wycieczki zostali podzieleni podczas odprawy na grupy według klas. Pierwsza grupa sprawdzała swoje umiejętności w strzelaniu z łuku. W tym samym czasie inna grupa wyruszyła do lasu po opał na ognisko, które później samodzielnie rozpalili. Kiedy ognisko już wesoło się iskrzyło, własnoręcznie ugnieciono z mąki, wody i soli podpłomyki, które później podpieczone zajadano. Kolejne dwie grupy pomaszerowały na skałki, które zdobywali, wspinając się na nie po linach, podczas gdy ich koledzy z innej grupy rozwiązywali grę terenową. Każda z czterech grup zaliczyła wszystkie atrakcje. Po tych wszystkich ekstremalnych wyzwaniach kiełbaski z herbatką smakowały wyjątkowo pysznie. Wycieczka oprócz integracyjnego charakteru uczyła, że jeśli zabawa ma być fajna, to musi być ona bezpieczna.

FOTORELACJA 1
FOTORELACJA 2

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post