Dzień Kobiet 2019

Nadszedł czas, aby drzemiący w uczniach klasy VIII c talent aktorski pokazać publicznie. Z okazji Dnia Kobiet zaprezentowali program artystyczny, w którym nie zabrakło scenek kabaretowych przeplatanych fragmentami piosenek wykonywanych a capella. Druga część imprezy została przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Były to wybory Miss i Mistera Szkoły. Reprezentanci klas VII, VIII oraz III gimnazjum prezentowali swoje wyjątkowe umiejętności, które niejednokrotnie wprawiały w zdumienie zarówno jury jak i publiczność. Tytuł Miss Szkoły otrzymała za sztuczki magiczne Magdalena Malinowska z klasy VIII d, natomiast wśród chłopców niepokonany był Piotr Pudełko z klasy VIII c i to jemu przyznano miano Mistera Szkoły. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, sprawiliście nam ogromną przyjemność, zabawa była cudowna!

PROGRAM ARTYSTYCZNY

WYBORY MISS I MISTERA SZKOŁY