Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Z dumą i wielką radością informujemy, że Marta Marszołek z klasy III B zdobyła tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, natomiast Łukasz Szymura z III A jest tegorocznym laureatem Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Trzecioklasiści są zwolnieni z egzaminu gimnazjalnego, odpowiednio Marta z części przyrodniczej, a Łukasz z matematycznej i mają zagwarantowane przyjęcie do wybranej przez siebie szkoły średniej. Sukces, zasługujący na wielkie uznanie, osiągnął również Piotr Pudełko z klasy 8 C, który jest finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Dla całej trójki uczniów oraz nauczycieli przygotowujących ich do udziału w olimpiadach serdeczne gratulacje!