Artykuł z podsumowaniem unijnego projektu

W ramach upowszechniania projektu ,,Niewielka Śląska Szkoła XXI wieku” zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem ,,Teaching with PO WER,czyli dlaczego warto wziąć udział w projekcie” zamieszczonym w czasopiśmie dla nauczycieli – Języki Obce w Szkole (jows.pl, strona 110), który podsumowuje nasze działania oraz korzyści dla uczniów i nauczycieli wynikające z udziału w dwuletnim projekcie unijnym finansowanym przez POWER SE. http://jows.pl/…/defau…/files/wydania/jows_3-2019_online.pdf Dziękujemy POWER SE za możliwość wzięcia udziału w projekcie, który niewątpliwie podniósł jakość funkcjonowania naszej placówki i gorąco zachęcamy nauczycieli innych szkół do aplikowania w projektach Ponadnarodowej Mobilności Kadry Edukacji Szkolnej.

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post