Obchody Święta Edukacji Narodowej

Podczas uroczystej akademii nasza szkolna społeczność obchodziła Święto Edukacji Narodowej. Po układzie choreograficznym w wykonaniu grupy akrobatek z klasy V przygotowanych przez trenerkę Victorię Malinę pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. Gościliśmy Burmistrza Miasta Imielin Jana Chwiędacza, który swoją nagrodą uhonorował dyrektor szkoły Annę Kubicę oraz nauczyciela chemii i informatyki Tadeusza Brysza. Następnie z życzeniami wystąpili przedstawiciele Rady Rodziców. W dalszej części uroczystości zaprezentowano program artystyczny przygotowany przez uczniów pod kierunkiem Zofii Kostorz, Beaty Kubicy, Piotra Noska. O scenografię i dekoracje zadbały panie Ilona Michalska, Anna Turczyńska i Mariola Stolarczyk. Na zakończenie członkowie Szkolnego Koła Caritas wręczyli własnoręcznie wykonane upominki. Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, przedstawicielom władz miasta oraz emerytowany pracownikom szkoły, za udział w uroczystości. Mamy nadzieję, że był to miło spędzony czas.

Zobacz zdjęcia cz. 1

Zobacz zdjęcia cz. 2