Biblioteczny challenge x 2 :-)

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas V do zabawy w „SPAROWANIE czy PAROWANIE”.
Zasada rozwiązania krzyżówki polega na dobraniu w pary postaci (bohaterów) występujących w jednej książce. W odpowiedzi należy także podać tytuł książki, z której bohaterowie pochodzą.
Aktywność nagrodzona będzie uwagą pozytywną, a spośród uczniów, którzy nadeślą poprawne odpowiedzi zostaną wylosowane dwie osoby, które otrzymają nagrodę.
Odpowiedzi należy przesłać do 04. 05. 2020r. na adres: miroslawa.jankowska@sp1.imielin.pl lub maria.habryka@sp1.imielin.plparowanie

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas VII i VIII do zabawy „SCAL TYTUŁY”.
Zasada rozwiązania krzyżówki polega na scaleniu dwuwyrazowych tytułów książek. Wszystkie książki są w bibliotece szkolnej.

SCAL tytuły-pytanie (1)