e-lekcje języka polskiego

Marian Hemar kiedyś napisał, że „literatura, literatura to nie jest tylko zasługa pióra…”, ale pióro, szczególnie to elektroniczne, może być bardzo przydatne do rozmowy o literaturze. W nauczaniu zdalnym języka polskiego wykorzystujemy różne techniki i środki, aby osiągnąć zamierzony cel – rozmowy i tradycyjne ćwiczenia gramatyczne lub redakcyjne łączymy z interaktywnymi prezentacjami i popularnymi aplikacjami LearningApps lub Wordwall. Przydaje się również stara, dobra tablica, oj… raczej nowoczesna i wirtualna, po której piszemy nie kredą lub markerem, ale piórem elektronicznym z wykorzystaniem tabletów graficznych.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie Poniedziałek, 16 listopada 2020

Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post