Akcje Samorządu Uczniowskiego SP1

Zbliżają się święta, te najpiękniejsze, najbardziej magiczne, gdy otwierają się serca i pragniemy dzielić się dobrocią z innymi. Samorząd Uczniowski wraz ze społecznością szkoły zorganizował dwie akcje charytatywne. Jedną z nich była zbiórka produktów spożywczych o przedłużonym terminie ważności. Pięknie zapakowane paczki zostały wręczone starszym mieszkańcom miasta. Drugą akcją była zbiórka wody mineralnej, przekazanej następnie pacjentom Szpitala Wojewódzkiego Megrez w Tychach. Mamy nadzieję, że tym trudnym czasie sprawiliśmy obdarowanym choć odrobinę radości i wskrzesiliśmy wiarę, że zawsze można liczyć na czyjeś dobre serce. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i osobom, które zaangażowały się w pomoc.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie Czwartek, 17 grudnia 2020

Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post