Spotkanie online z Waldemarem Cichoniem

W ramach promowania czytelnictwa wśród naszych najmłodszych uczniów, zaprosiliśmy na zajęcia online specjalnego gościa. W dniu dzisiejszym uczestniczyliśmy w spotkaniu autorskim z Waldemarem Cichoniem, pisarzem, autorem książek dla dzieci o niesfornym, a zarazem sympatycznym kocie Cukierku. Pan Waldemar Cichoń opowiedział dzieciom, co zainspirowało go do pisania książek. Przeczytał fragmenty opowiadań pochodzących z jego książek, a także zaprezentował ciekawe ilustracje. Następnie odpowiadał na liczne pytania zadawane przez dzieci. Na zwycięzców konkursu czytelniczego z klas drugich czekała niespodzianka. Autor osobiście pogratulował im zwycięstwa! W najbliższych dniach przysłane zostaną do szkoły dla chętnych uczniów książki z indywidualną dedykacją.