Nie tylko sprzątanie śmieci

Z okazji Światowego Dnia Ziemi zorganizowaliśmy akcję ekologiczną polegającą na zebraniu śmieci w najbliższej okolicy. Miło nam poinformować, że wzięło w niej udział ponad 100 uczniów naszej szkoły. Dzięki Wam nasze miasto, a zwłaszcza tereny leśne stały się jeszcze piękniejsze. Doceniając zaangażowanie uczestników akcji (zgłoszenia przesyłaliście wychowawcom) przygotowaliśmy niespodziankę, a właściwie jeszcze jedno zadanie. Co należy zrobić? Odebrać ze szkoły nasiona kwiatów, wysiać je w ogródku np. na rabatce lub w doniczce i pielęgnować. W ten sposób stworzymy kolorowe i pachnące miejsca, które polubią pszczoły i inne owady zapylające.🐝🌹🌷🌺🌼🌸 Nasiona można odbierać w szkole (wejście boczne od strony hali) od 4 maja 2021 r.
Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.