Wracamy! 😃

Przez wiele miesięcy nauka odbywała się w sposób zdalny. Mimo wielu korzyści, jakie oferował taki sposób zdobywania wiedzy (nabywanie nowych umiejętności związanych z technologią informatyczną, szeroki dostęp do środków multimedialnych, szereg aplikacji zwiększających atrakcyjność zajęć, krótsze lekcje i dłuższe przerwy), niejednokrotnie dało się usłyszeć w różnych wypowiedziach ton żalu, że nie można spotkać się ze sobą w sposób bezpośredni, zobaczyć z koleżankami i kolegami. Wreszcie spełnia się to, na co czekaliśmy – powrót uczniów (nie tylko tych najmłodszych) do szkół. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa od 17 do 28 maja lekcje będą odbywać się jeszcze w trybie hybrydowym, natomiast od 31 maja wszyscy uczniowie zasiądą już w ławkach szkolnych. Szczegółowy harmonogram zajęć hybrydowych został przesłany wszystkim uczniom i ich rodzicom drogą elektroniczną (dziennik Librus), bardzo prosimy o zapoznanie się z nim. Czekamy na Was z radością! Mamy nadzieję, że jeszcze nie zapomnieliście, jak wygląda nasza szkoła, ale w razie czego przypominamy o tym w krótkim filmie 😉 Do zobaczenia!