Warsztaty profilaktyczno – wychowawcze w klasach I

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 1a i 1c uczestniczyli w warsztatach profilaktyczno- wychowawczych prowadzonych przez firmę EPSILON z Bielska- Białej. Prowadzący zajęcia wykorzystują w pracy z uczniami metodę Dramy. Jest to metoda wspomagania rozwoju dzieci oparta na działaniu. Warsztat Dramowy opiera się na Cyklu Kolba. Dzięki zaangażowaniu uczestników w doświadczanie ról oraz działanie w rolach, uczniowie nabywają kompetencji i wiedzy, które następnie mogą wykorzystać w faktycznym działaniu i realnym życiu. Uśmiech, zadowolenie i dobra wspólna zabawa towarzyszyły dzieciom przez cały czas tych niezwykłych zajęć… W warsztatach w niedługim czasie weźmie również udział klasa 1b.

FOTORELACJA

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post