#MuremZaPolskimMundurem

Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji #MuremZaPolskimMundurem. 🚔🚒🚑🚓🚧 Każdy uczeń mógł własnoręcznie wykonać pracę z wyrazami symbolicznego wsparcia, wdzięczności i podziękowania dla żołnierzy wojsk operacyjnych Sił Zbrojnych RP, żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Pożarnej oraz Policji – pełniących służbę w zagrożonych miejscach polskiej granicy . Wiemy, że Adresaci naszej akcji wystawieni na zagrożenie życia i zdrowia, oddaleni od rodzin i bliskich, bardzo potrzebują wyrazów społecznego wsparcia, dlatego dzieci z naszej szkoły wyrażają swoją wdzięczność za trud i poświęcenie żołnierzy i innych funkcjonariuszy pełniących obecnie trudną misję na granicy Polski.

FOTORELACJA

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post