Wyniki konkursu na znaczek pocztowy

W konkursie plastycznym na „Projekt znaczka pocztowego upamiętniającego 150-lecie istnienia poczty w Imielinie” wyróżnione zostały prace plastyczne w trzech kategoriach wiekowych. W kategorii I – dzieci w wieku przedszkolnym – pierwsze miejsce zajęła Martyna Kusiak z Przedszkola Miejskiego w Imielinie, w kategorii II – klasy 1-3 – przyznano 2 wyróżnienia dla Antoniego Pacwy i Kariny Stolarz z Szkoły Podstawowej nr 1 w Imielinie, w kategorii III – klasy 4-8 – pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Pastuszka, drugie miejsce – Aleksandra Demkiewicz i Karina Żmudka, a trzecie miejsce przyznano Antoninie Wikło i Ireneuszowi Styzińskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Imielinie. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu. O terminie i miejscu wręczenia nagród poinformujemy nagrodzonych przez placówki szkolne.

GALERIA PRAC