🌲Finał świątecznej akcji charytatywnej dla Seniorów🌲

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wzięła udział w niezwykłej akcji charytatywnej, zainicjowanej przez p. Annę Żurawik, której celem było świąteczne wsparcie Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego SPZOZ w Jaworznie. Jednym z zadań akcji było przygotowanie ozdób świątecznych dla seniorów. W tym celu p. W. Koziorz wraz z p. A. Żurawik zorganizowały konkurs na przestrzenną choinkę. Ogromne zainteresowanie uczniów przyczyniło się do stworzenia wielu wspaniałych, oryginalnych ozdób, które przekazane zostały podopiecznym Zakładu.
W inicjatywę zaangażował się też Samorząd Uczniowski wraz z p. Piotrem Noskiem, organizując zbiórkę wody mineralnej i musów owocowych. Dodatkowo rodzice klasy 2a ufundowali choinkę wraz z ozdobami, która zdobi teraz świetlicę Zakładu Opieki.
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, życzliwości i niesienia pomocy. Niech ta akcja, w którą tak ochoczo włączyła się cała szkoła, będzie tego symbolem. Wszystkim darczyńcom i zaangażowanym w akcję serdecznie dziękujemy 💞