Wielkanocna Kartka dla Ukrainy

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w wielkanocnym konkursie plastycznym pod tytułem “Kartka dla Ukrainy”, organizowanym przez Uniwersytet Dzieci w Klasie http://wklasie.uniwersytetdzieci.pl
Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Zadaniem jest stworzenie dowolną techniką plastyczną kartki wielkanocnej w nawiązaniu do zadanego tematu „Kartka dla Ukrainy”. Może to być kartka z wyrazami wsparcia dla Ukraińców, ukraińskich uczniów lub nawiązująca do palety kolorystycznej ukraińskiej flagi — interpretacja dowolna. Wszystkie informacje oraz pełny regulamin dostępne są pod linkiem: https://wklasie.uniwersytetdzieci.pl/aktualnosci/wielkanocny-konkurs-plastyczny-kartka-dla-ukrainy
Na Wasze prace czekamy do 28.03.2022 r., które po wykonaniu skanu lub zdjęcia zostaną przesłane do organizatora Konkursu. Koordynatorami akcji są s. Fabia Łukjan i p. Teresa Porwit.
Kartki zostaną przekazane jako świąteczny dar dla uchodźców z Ukrainy, przebywających w naszej najbliższej okolicy. Zapraszamy do udziału.

kartka wersja 2

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post