Wystawa klocków Lego

W środę uczniowie klas V wybrali się na edukacyjno-rozrywkową wycieczkę do Gliwic. Czekało na nich kilka wspaniałych atrakcji:
Na wystawie klocków LEGO podziwiali precyzyjnie zbudowane eksponaty, które imponowały szczegółami, wielkością i barwami.
Układanie klocków – po obejrzeniu ekspozycji dzieci spędziły wesoło i kreatywnie czas w strefie zabaw klockami Lego. Zainspirowani wystawą stworzyli niezwykle dzieła. Były zwierzęta, budynki, napisy, pojazdy. Nie zabrakło też chwili refleksji i budowli poświęconej okupowanej Ukrainie
Wiele śmiechu dostarczyła uczniom możliwość wykonania przezabawnych zdjęć, które stały się piękną pamiątka z tego dnia.
Palmiarnia to miejsce, w którym zobaczyli wiele oryginalnych roślin z odległych zakątków świata. Można tu było poczuć klimat tropików, pory suchej i deszczowej na sawannie, a także podejrzeć życie zwierząt wodnych w akwarium.
Był to z pewnością bardzo udany i ekscytujący wyjazd