Podróże małe i duże

W ostatnim czasie klasa 7a uczestniczyła w dwóch wyprawach. Pierwsza – zorganizowana z okazji Dnia Dziecka – to zdobycie Golcówki, najwyższej góry Imielina. Klasa uczestniczyła w grze terenowej pt. „Golcowka okiem siódmoklasisty”, w trakcie której zmierzyła się z kilkoma wyzwaniami m.in.: zaproponowanie nowej wersji widokówki z pozdrowieniami z Imielina, ułożenie eko-mandali i zagranie w kółko-krzyżyk z naturalnych materiałów, a także stworzenie rebusu z hasłem Golcówka.
Druga wyprawa to dwudniowa wycieczka do Rycerki. Spacer po górach, ognisko, wspólne wieczorne rozmowy i zabawy, a także quest po Rajczy stanowiły ciekawą alternatywę spędzania wolnego czasu w gronie kolegów i koleżanek z klasy w otoczeniu pięknych przyrodniczo Beskidów.

FOTORELACJA

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post