Uroczyste pożegnanie klas 8

Uroczystą akademią uczniowie klas ósmych zakończyli naukę w szkole podstawowej. Wiele ciepłych słów padło ze sceny Domu Kultury „Sokolnia” – były to podziękowania dla rodziców, dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i innych pracowników szkoły. Podczas gali wręczono również nagrody – za świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody Urzędu Miasta – uczniom osiągającym najwyższe wyniki w nauce. Specjalną statuetkę otrzymała również finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego, a specjalnym medalem odznaczono Jakuba za aktywność na rzecz szkoły. Na zakończenie zgromadzeni na uroczystości z przyjemnością obejrzeli film przygotowany przez ósmoklasistów, będący podsumowaniem ich czasu spędzonego w szkole na Górce. Wszystkim uczniom, kończącym edukację w SP.1 życzymy udanych wakacji, przyjęcia do wybranych szkół, wspaniałych przyjaciół i serdecznych nauczycieli w nowym miejscu nauki. Powodzenia!

FILM WYWOŁUJĄCY ŁEZKĘ W OKU