Zakończenie roku szkolnego klas I-III

🎶Lato, lato, lato czeka,
razem z latem czeka rzeka,
razem z rzeką czeka las,
a tam ciągle nie ma nas…🎶
Tak jeszcze niedawno nucili sobie z pewnością wszyscy uczniowie w naszej szkole, oczekując zakończenia roku szkolnego. Dziś uśmiechnięci, dumni z otrzymanej promocji do następnej klasy, przybyli po raz ostatni, aby otrzymać świadectwa, pożegnać się z nauczycielami i wychowawcami oraz przyjaciółmi ze szkolnej ławki, kompanami zabaw podczas przerw.
Dla uczniów klas III był to szczególny dzień, gdyż kończą oni swoją przygodę z edukacją wczesnoszkolną. Z tej okazji przygotowali uroczystą akademię, w czasie której wspominali ostatnie trzy lata w Szkole na Górce. Podziękowali zarówno nauczycielom, jak i rodzicom za cały trud włożony w ich wychowanie i edukację. ⛱️☀️🌴🏖️Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych wakacji, pełnych pozytywnych wrażeń, uśmiechu i radości. Z wielką przyjemnością spotkamy się z Wami we wrześniu, aby kontynuować naszą dalszą szkolną przygodę.

FOTORELACJA

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post