Dziewczynka na medal

Zawsze miło nam jest dzielić się dobrymi wiadomościami, zatem z przyjemnością przekazujemy informacje o jednej z naszych najmłodszych uczennic – Elżbietce Bułaś, która właśnie ukończyła klasę pierwszą.
Ela swoją przygodę z Ju-Jitsu rozpoczęła w wieku 4 lat. Jest licencjonowaną zawodniczką Klubu Sportowego Sparta Jaworzno i już prawie 4 lata trenuje pod okiem trenera Tomasza Martyki.
W ciągu tych kilku lat może poszczycić się małymi sukcesami:
– III Ju-Jitsu Silesia Open październik 2020 – 1 miejsce,
– Otwarte Mistrzostwa Śląska Ju-Jitsu listopad 2020 – podwójna mistrzyni i 2 złota,
– Otwarte Mistrzostwa Śląska Ju-Jitsu Sportowym grudzień 2021 – podwójna mistrzyni i 2 złota,
– Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu Sportowym 2021 – podwójna mistrzyni i 2 złota,
– I Otwarte Mistrzostwa Śląska w Brazylijskim Ju-Jitsu – 3 miejsce.
Ela startuje w zawodach od dwóch lat i jak do tej pory wywalczyła:
– 31 złotych medali, – 2 srebrne, – 1 brązowy.
W lutym tego roku zdała egzamin na pas biało-żółty otrzymując od Polskiego Związku Ju-Jitsu kolejny stopień uczniowski.
W lutym również tego roku została nominowana przez swój klub do tytułu „Sportowca Roku 2021” w Jaworznie. Spośród 32 nominowanych była najmłodszym sportowcem i dostała się do finałowej 10. 13 maja na uroczystej gali ostatecznie zajęła 8 miejsce.
Przed Elą przed wakacjami dwa ostatnie starcia na macie, jeszcze w maju V Ju-Jitsu Silesia Open 2022, a w czerwcu walki w ramach Pucharu Śląska.
Jesteśmy pod dużym wrażeniem pracowitości i osiągnięć tej młodej osóbki! Gratulujemy Elżuni i jej rodzicom oraz życzymy bardzo udanych wakacji.