Wakacyjne remonty

Czas wakacji, który wedle przekonania wszystkich urlopowiczów, mija dwa razy szybciej, jest przy okazji szansą na wykonanie różnego rodzaju prac remontowych. Letni odpoczynek jest zatem wykorzystywany w naszej szkole bardzo pracowicie oraz owocnie. Trwa przegląd techniczny, naprawa wyświetlacza i podłogi na korcie squash oraz malowanie łaźni przy szatniach. I choć przyjdzie jeszcze poczekać kilka dni na efekt końcowy prac, to z pewnością będzie pięknie i nowocześnie. W naszej szkole dbamy nie tylko o odnowienie pomieszczeń, ale także o inne szczegóły. Kolejna grupa pracowników uwija się przy przesadzaniu roślin doniczkowych w wielu klasach. Wszyscy pracują na najwyższych obrotach, by nowy rok szkolny rozpocząć w komfortowych warunkach.

FOTORELACJA

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post