Wspieramy Hospicjum Cordis

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele zapraszamy do włączenia się w zbiórkę na rzecz Hospicjum Cordis, które UMIERA POWOLI😒. od 24.11 do 19.12 w portierni szkoły zbieramy artykuły chemiczne oraz spożywcze takie jak: płyny: do płukania, uniwersalne, do prania, mycia naczyń, mleczka do czyszczenia, żele do WC, papiery toaletowe, ręczniki papierowe, worki na śmieci: 35, 60 i 120 litrów oraz mleko, cukier, mąkę pszenną i ziemniaczaną, owoce w puszkach, ryż, kukurydzę, groszek, pomidory w puszce, passate pomidorową, przeciery pomidorowe, majonezy, magii, przyprawy Kucharek, konserwy rybne, ogórki, paprykę konserwową, śmietanę 30% w kartoniku, oleje, oliwę z oliwek dżemy, herbaty owocowe, kawy: sypane i rozpuszczalne, płatki owsiane, kasze manną, soki owocowe. Artykuły spożywcze prosimy z wydłużoną datą terminu ważności.
Dla Hospicjum również będzie przeznaczona zbiórka pieniężna z kiermaszu szkolnego w naszej szkole. Można ich również wesprzeć indywidualnie: https://zrzutka.pl/hospicjum-umiera-powoli-podaruj-mu-zycie
Już Wam dziękujemy za Wasze hojne i otwarte serca 💕

hospicjum Cordis-1

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post