Coraz bliżej Święta

🌟Maleńka miłość w żłobie śpi,
Maleńka Miłość przy Matce Świętej.
Dziś cała ziemia i niebo lśni
dla tej Miłości maleńkiej🌟
Święta Bożego Narodzenia to czas kiedy wszyscy są blisko siebie, panuje magiczny nastrój, przepełniony rodzinnym ciepłem, radością i miłością. Dla nas Polaków obchody tych świąt to wielowiekowa tradycja, z którą silnie związani jesteśmy od najmłodszych lat.
Uczniowie naszej szkoły, jak co roku zapragnęli godnie uczcić te święta. Stąd pomysł na uroczyste Jasełka, które klasy trzecie wraz z klasą VIb zaprezentowały wszystkim uczniom w Domu Kultury „Sokolnia”. W dniu dzisiejszym poszczególne klasy przygotowały swoje spotkania opłatkowe przy wigilijnym stole.
Życzymy Wszystkim rodzinnych świąt pełnych magii. Niech pod każdą świąteczną choinką znajdzie się radość, życzliwość oraz wzajemne zrozumienie🎄