Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Ależ to był piękny dzień dla Kingi Świergolik, która dziś podczas uroczystej gali w gmachu VIII Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Katowicach odebrała dokument poświadczający uzyskanie tytułu Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii. Zaświadczenie naszej ósmoklasistce wręczyli Wicekurator Oświaty – mgr Jacek Szczotka oraz Dyrektor Wydziału Nadzoru Edukacji – mgr Magdalena Zymon. Przedstawiciele Kuratorium Oświaty przekazali również zaświadczenia o uzyskaniu tytułu Finalistów dla naszych świetnych matematyków: Marty Pacwy, Mateusza Goja, Jana Marszołka, Jakuba Nowaka i Stanisława Spyry. Jeszcze raz gorąco gratulujemy laureatce i finalistom wojewódzkich konkursów przedmiotowych!

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post