Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

Uczniowie klas 5 wybrali się na wycieczkę w Góry Świętokrzyskie. Zwiedzanie rozpoczęli od wizyty w Muzeum Przyrodniczym Świętokrzyskiego Parku Narodowego oraz w Klasztorze Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Następnie udali się do Parku Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno, gdzie czekała na naszych podopiecznych moc atrakcji – park linowy, kino 6D, autodrom oraz Aleja Miniatur. Po zakwaterowaniu w malowniczym ośrodku Świętokrzyska Polana uczniowie spędzili czas przy ognisku. W kolejnym dniu odwiedzili Centrum Nauki Leonarda da Vinci, odwiedzili Dwór Starostów Chęcińskich oraz wzięli udział w grze terenowej. Kolejną atrakcją był pomnik przyrody dąb Bartek, który jest jednym z najstarszych dębów w Polsce. Następnie mieli okazję zwiedzić zbrojownię i Muzealną Izbę Pana Wołodyjowskiego w Niemczówce. Ostatnim punktem był Zamek Królewski w Chęcinach. To były bardzo intensywne, ale wspaniale spędzone dwa dni! 🙂💪🌳🏰🔥

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post