Złote chłopaki!

W naszym powiecie zakończyło się wielkie święto piłki nożnej. W ramach Igrzysk Młodzieży Szkoleni oraz Igrzysk Dzieci do Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu w piątek i w poniedziałek zjechały się reprezentacje miejscowości powiatu bieruńsko-lędzińskiego chłopców klas VII-VIII (19 maja) oraz klas IV-VI (22 maja). Podczas piątkowych zawodów nasza reprezentacja składająca się z uczniów klas VIII zremisowała z drużyną z Lędzin oraz przegrała z Bieruniem kończąc ostatecznie zawody ze srebrnym krążkiem na szyi. W poniedziałek natomiast uczniowie klas sportowych V i VI po zremisowaniu z Bieruniem i pewnym zwycięstwie z Lędzinami zakończyli turniej na pierwszym miejscu awansując do kolejnego etapu rozgrywek Śląskiego Związku Sportowego. We wtorek 30.05 nasi uczniowie będą reprezentowali powiat na etapie rejonowym.