8D w Górach Świętokrzyskich

Po intensywnych przygotowaniach do egzaminów ósmoklasisty uczniowie 8D relaksowali się w Górach Świętokrzyskich. Wycieczkę rozpoczęli spływem kajakowym urokliwą rzeką Nidą, po czym uzupełnili spalone kalorie kiełbaskami pieczonymi w ognisku. Tego samego dnia zwiedzili zamek w Chęcinach oraz zbrojownię i Muzealną Izbę Pana Wołodyjowskiego. Zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii zakwaterowali się w domku znajdującym się na terenie pięknego ośrodka wypoczynkowego Świętokrzyska Polana. Kolejnego dnia rozpoczęli wędrówkę od nadleśnictwa Zagnańsk, gdzie mieli okazję podziwiać okazały wygląd sędziwego dębu Bartek. Następnie ósmoklasiści żwawo ruszyli zdobywać najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich, czyli Łysicę. Na zakończenie udali się do Parku Rozrywki i Miniatur – Sabat Krajno, gdzie czekała ich moc atrakcji. Zwiedzili z przewodnikiem Park Miniatur, zobaczyli filmy w kinie 6D, pojeździli autodromami i zaszaleli w parku linowym. Szkoda, że trzeba było już wracać.

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post