Kolejne zagraniczne szkolenia dla nauczycieli!!!

Jest nam niezwykle miło podzielić się wspaniałą informacją, że wkrótce nauczyciele naszej szkoły kolejny raz będą uczestniczyć w fantastycznych zagranicznych szkoleniach. A wszystko to dzięki Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiemu Korpusowi Solidarności. Nasz wniosek został zaakceptowany i otrzymaliśmy dofinansowanie na kwotę 37 994,00 EURO. Nauczyciele SP1 w Imielinie będą się szkolić i pozyskiwać nowe kompetencje na Teneryfie, w Portugalii oraz w Chorwacji w następującej tematyce:
1. Environmental Education: Learning and acting for a Better Future
2. Digital Education Tools
3. Basic English for European Projects.
Warto również dodać, że zaakceptowano tylko 194 wnioski na 715 złożonych. To będzie bardzo przyjemna nauka!

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post