Zielona szkoła klas III ️⛵

W tym roku szkolnym po raz kolejny zorganizowaliśmy dla uczniów klas III pobyt na „Zielonej Szkole” w Łebie. Dzięki temu nasi uczniowie mieli szansę bezpośredniego poznawania przyrody i pięknych zakątków naszego kraju. Dzisiaj ta przygoda dobiegła końca. Nikt nie zapomni jednak wspólnie spędzonych, radosnych chwil. Nasi uczniowie zdecydowanie zasługują na szczególną pochwałę, ponieważ ich sposób bycia i zachowanie było wzorowe. Za co należy się medal Ten pobyt bez wątpienia nauczył dzieci wiele. To co widzieli, to co zrozumieli i tego czego doświadczyli nie da się nauczyć z żadnej książki, ani podręcznika. Tam trzeba było być i samemu to przeżyć. Samemu doświadczyć, by zrozumieć lepiej. Bogactwo wszelkich pozytywnych wrażeń i wspomnień z „Zielonej Szkoły” pozostanie na długo w pamięci uczniów

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post