Uroczysta akademia pożegnania rocznika 2018-2023

“Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, szybko minęło te parę lat…” – podczas uroczystej akademii pożegnaliśmy dziś rocznik 2018-2023. Uczniowie klas 8, ich rodzice, dyrekcja, nauczyciele i przedstawiciele władz miasta spotkali się w Domu Kultury “Sokolnia”, aby wspólnie celebrować ten szczególny dzień. Ósmoklasiści, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, laureatka i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz Ci, którzy wykazali się aktywnością na rzecz szkoły, otrzymali wiele pięknych nagród, za które serdecznie dziękujemy władzom miasta oraz Radzie Rodziców. Drodzy Uczniowie, nasi Wychowankowie, pamiętajcie – bez względu na otrzymane wyróżnienia lub ich brak, wysokie lub wystarczające noty na świadectwie, jesteście wyjątkowi. Dziękujemy za piękny występ i życzymy Wam powodzenia na nowym etapie edukacji, będziemy o Was pamiętać.
Zdjęcia z uroczystości znajdują się w odrębnym albumie 🙂

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz