Zakończenie roku szkolnego klas 1-3

W dniu dzisiejszym odbyła się akademia dla klas I-III z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowana przez klasę Ib. W uroczystościach wzięli udział uczniowie, dyrekcja, grono pedagogiczne oraz rodzice. Był to szczególny i niezapomniany dzień dla uczniów klas trzecich, którzy zakończyli pierwszy etap swojej szkolnej edukacji. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego…
Świadectwo z paskiem dla każdego ucznia❓ Jak się okazuje, jest to możliwe‼️
Każdy jest ważny, wyjątkowy i zasługuje, by dmuchać mu w skrzydła, a nie je podcinać!  Właśnie dlatego w tym roku w naszej szkole każdy trzecioklasista i każda trzecioklasistka otrzymali świadectwa z kolorowym paskiem, dobranym odpowiednio do cech i umiejętności danego dziecka.
W naszej szkole chcemy nagrodzić wszystkich za trud pracy, który włożyli przez cały rok, za ich wyjątkowość i podkreślić to, jak są niepowtarzalni. Trzymamy za Was kciuki!
Kochani,
„Pielęgnujcie swoje marzenia.
Trzymajcie się swoich ideałów.
Maszerujcie śmiało według muzyki,
którą tylko Wy słyszycie.
Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu,
a nie z oglądania się do tyłu…”
Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post