Wielkie otwarcie Zielonej Pracowni

Już od najbliższego tygodnia uczniowie Szkoły na Górce będą zgłębiać nauki biologiczne, fizyczne, chemiczne i geograficzne w nowej, atrakcyjnej pracowni, wyposażonej w najlepszej jakości pomoce naukowe. Sala przyrodnicza powstała dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Dziś odbyło się uroczyste otwarcie Zielonej Pracowni w obecności wielu zacnych gości. Przecięcia wstęgi dokonali: posłanka na Sejm RP Bożena Borys-Szopa, Dyrektor Wydziału Nadzoru Edukacji Magdalena Zymon oraz Burmistrz Miasta Jan Chwiędacz. Swoją obecnością zaszczycili nas również radni miasta, dyrektorzy placówek oświatowych z Imielina, dyrektorzy Miejskiego Centrum Kultury oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, byli dyrektorzy naszej szkoły, Skarbnik Miasta, a także przedstawiciele Referatu Edukacji, Zdrowia, Kultury i Sportu oraz Rady Rodziców.
Zaproszeni goście zostali powitani przez panią dyrektor Annę Kubicę i uczniowski zespół wokalny. Po przecięciu wstęgi nadeszła pora na pierwszą “lekcję” w nowej pięknej pracowni, przeprowadzoną przez wicedyrektor a jednocześnie nauczycielkę biologii Sylwię Kubicę. Nie brakło również doświadczeń wykonanych przez uczniów.
Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym osobom za uświetnienie dzisiejszej uroczystości. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia. Nie ukrywamy, że jesteśmy zachwyceni nową pracownią i mamy nadzieję, że uczniowie będą czuli się w niej jak ryba w wodzie.

FOTORELACJA 

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post